pro tebe news

3tí album v přípravě. Dozvi se více o ,,Pro Tebe“

A je to tady první oficiální informace o nejnovějším albumu rapera Darceho. Již tento rok na podzim uzří světlo denní nové album s názvem ,,Pro Tebe“. Album chce Darce věnovat všem svým fanouškům A PROTO BUDE KOMPLETNĚ ZDARMA. Vše co budeš muset udělat pro jeho získání se dozvíš postupně na tomto webu.

Na kompletně celém albu uslyšíš jediného producenta, kterým je Šimon Termer z Karviné s pseudonymem Šimy. Darce chtěl tomuto velmi nadanému muži dát prostor, už jen proto, že je taktéž křesťan. Šimyho jste mohli doposud produkčně uslyšet v singlech jako ,,Hledám“, nebo ,,Zrození“.

Album se bude ubírat ve velmi moderním zvuku a novodobém podání, striktně a jednoduše nebude to klasický rap jaký Darce prezentoval doposud. Můžete se tedy těšit no opět něco nového.

Celé 3 tí album vzniká na Slovensku, konkrétně v Novém Městě nad Váhom, kde Darce dojíždí za svým dobrým kamarádem a neskutečně nadaným producentem Jozefem Nováčkem, známým jako Menfo. Jeho studio nese název Dobrosláv Studio a jeho zvuk se pyšní přítomností na neznámějších projektech, jako je například Egův projekt Podzemgang-Ini. Apod. Můžete se tedy těšit na maximální, profesionální zvuk.

Tolik co se týče prvotních informací.

PRVNÍ SINGL MŮŽETE ČEKAT PO LETNÍCH PRÁZDNINÁCH.