cover

Four Seasons k poslechu

Nedávno vydal Darce svou dlouho připravovanou desku, která nese název ,,Four Seasons´´. Toto album je již Darceho druhým počinem a jako na předchozím albu ,,Příznaky pláče´´, se může pochlubit spoluprácemi z celého světa. Jde také poznat velký progres od minulého roku, co se týče rapu Darceho. Na albu zazní jména jako jsou např: Kwote(USA), Janys(CZ), Radonis(PL), Bjaly(CZ), a spousta dalších.. Darce desku připravoval rok a půl ve studiu Daddy´s Ground, odkud pak zasílal celý projekt na mix a master do Provibe studia. Deska má filozofický podtext, který na Vás vyzařuje již při pohledu na Cover celého alba. Na samotném disku již uslyšíte znění od striktního oldschoolu, přes dnb až po jazz chillout. Co se textu týče spektrum je velmi široké a Darce vzkazuje fanouškům, že věří, že si každý posluchač příjde na své.
Darce dělá rap na své náklady, nepatří pod žádný finanční institut a přesto se rozhodl být schovívavý a umožnil všem, kteří nechcou kupovat zajíce v pytli, si desku poslechnout online na jeho yotube kanálu:

Pro ty, kteří mají zájem, aby Darceho tvorba stále pokračovala, má Darce k nabytí za 200kč originální, kvalitně vylisovanou desku ve speciálním balení:

. Desku si můžete objednat přímo na Darceho mailu: darcerap@gmail.com, kde stačí napsat do zprávy své jméno a adresu. Důležití jsou fans, čili Vy!