obrázek

Album Four Seasons, Premiéra a důležité informace

Dlouho avízované album od Třineckého rapera Darce, bude již brzy venku! Premiéra Darceho již druhého alba ,,Four Seasons“, byla oznámena na datum 23.7, kdy taktéž proběhne křest na křesťanské akci s volným vstupem Xcamp ve Smilovicích, konkrétně od 20:00.

Na albu nás čeká údajně 11 nebo 12 tracků, ve kterých Darce předvedl svůj skillz, nové životní poznatky a v neposlední řadě dokonce i zpěv. Mezi hosty na albu, můžeme očekávat např. Janyse, mcho z Frýdku-Místku, Kwote Onea, rapera z USA, konkrétně z Chicaga a taktéž náš domácí Kartel z Hradce-Králové. Mezi beatmakery můžeme slyšet jména jako jsou např: Oneno(PL),  Della(CZ), Bjaly(CZ), Cphone(CZ), Radonis(Pl), Daschade(D) a FremizBeatz(CZ).

Celé album bylo nahráváno ve studiu Daddy’s Ground, odkud se posléze zasílalo na mixáž a mastering do Provibe Studia. Do distribuce se dostane v nejvyšší možné kvalitě, jelikož se nejdená o duplikaci, jako u prvního CD, ale o formu Mechanického Lisu. Cena je stanovena na pouhých 200,- a objednávat můžete posléze nejen u Darceho na e-mailu, ale také na stránkách Gimel.cz .

Sám Darce o svém CD říká: ,, nejedná se o klasický nudný rap, nýbrž o kvalitní výtvor propracovaný v každém detailu, každý track je naprosto odlišný a jsem si jist že žádného posluchače jen tak nudit nebude. Na albu ,,Four Seasons“, není rok tvrdé práce jenom mě, ale také všech co se na tom podíleli, děkujeme za podporu“

Ke koupi alba ,,Four Seasons“, se údajně můžete těšit i na slevu na nákup v eshopu eshop.kingsstyle.eu.

Je jen na Vás zda Mcho podpoříte, nebo ne a pokud si nejste jisti zveme Vás na síť koncertů, na kterých můžete již některé pecky z alba zaslechnout.

 

5.7.   Bruntál

7.7.   Bohumín

12.7. English Camp Smilovice

13.7. Teen Camp Valmez

23.7. Xcamp Smilovice ,,KŘEST ALBA´´

24.8. United Vsetín