Album ,,Pro Tebe“ je oficiálně venku!

Tak je to tady rok práce, snahy, poměrně dost vyčrpaných financí z vlastní kapsy. To vše je ukonce a jako výsledek snažení vychází album s názvem ,,Pro Tebe“.

Z počátku chci především primárně poděkovat Jozefu Nováčkovi a Šimonovi Termerovi za jejich neskutečnou snahu a ochotu. Tyto 2 osoby mi seslal sám Bůh, který přesně vědel, že bez jejich pomoci to již nedokážu.. DÍKY BRATŘI.

Album vzniklo bez sponzorů, bez manažerů, bez reklamy, bez proma. Pouze a jen z našich sil. A abycho vám všem ukázali, že nám na fanoušcích záleží a že pro nás nejste jen produkt(jako pro všechny hudebníky), rozhodli jsme se, že ALBUM PRO TEBE BUDE KOMPLETNĚ ZDARMA. Ano je to tak album, si můžete stáhnout,nebo poslechnout na tomto odkazu: http://bit.ly/1WCjz0K . Komu by stahování dělalo problém, doporučuji si ZDE: http://bit.ly/1Tf8GB3 shlédnout návod jak na to.

Album je prostým poselstvím bible pro všechny posluchače, je kontroverzním setkáním pro křesťany i nevěřící. Veřím, že texty byly psány duchem svatým a že budou mít tendenci proniknout do vašeho nitra. NEBOJTE SE UVAŽOVAT.

A co za to chceme? Nic. Chceme aby jste pouze šířili naši muziku, podporovli ji kde se dá, stáli za ní jako za svou značkou.

Děkuji. Darce

Kdo by nos chtěl finančně podpořit, zde je číslo účtu na které můžete zasílat dobrovolné dary: č.u: 2100109248 / 2010 .

ODKAZ PRO STAŽENÍ ALBA: http://bit.ly/1W1bUZI
NÁVOD PRO STAŽENÍ ALBA: http://bit.ly/1SWvxRF

Mix a Master: Menfo
Texty a Rap: Darce
Beaty: Šimy

web: www.mcdarce.com
FB: http://bit.ly/1TnH7Qe

JEŽÍŠ TĚ MILUJE, AŤ JSI KDOKOLIV!