Bio

Zdravím, mé jméno je Tomáš a říkám si Darce. Reprezentuji Hip hopovou kulturu v Třinci, jsem křesťan a je mi 26 let. Rapu a celkově hip-hopové kultuře se věnuji od 13-tého roku mého života (2003). Už od té doby jsem v sobě nosil vždy jeden sen: dělat rap, vyjádřit se na mikrofónu dát lidem svou muzikou odvahu, radost, štěstí, sílu… Ze startu se mi toto nedařilo, ostatně komu ano? Mé první nahrávky vypadaly tak, že jsem naproti sobě postavil dva magnetofóny.. (můj nápad) na jednom jsem si pustil kazetu s kradeným beatem a na druhém jsem zapnul nahrávání. Čili nahrávací magneťák snímal okolí tzn. beat který hrál na druhém a moje ,,rapované“ slovo. Takto jsem netvořil dlouho, kvalita byla otřesná, ale i přesto se tyto mé nahrávky šířily ulicí…
Později přišla trnitá cesta, které detaily nebudu rozepisovat a dostal jsem se až zde, kde teď stojím – Díky Bohu.
Mým úkolem je sdílet s širokou veřejností poselství evangelia a bible svaté. Věřím v trojjediného Boha, Ježíše Krista, který mě poslal abych hlásal jeho pravdu a jeho lásku, kterou má ke všem lidem.

Prozatím mám za sebou mnoho prestižních úspěšných akcí po celé republice i na Slovensku jakou jsou např:

Rytmus black princ tour
3Necké kilowatty
Worship United
Kings style
Kefas Fest
Jesus break
Semfest
MajFest
Freeway
Freestyle battle no.6, a mnoho mnoho dalších…

V dubnu roku 2011 jsem vydaů své prozatím první CD nahráváno ve studiu PROVIBE v Ostravě. Album obsahuje 12 stop z nichž v každé můžete nalézt hluboký obsah a vizi. Nepatřím pod žádný label.

V roce 2012 jsem vydal své druhé sólové album ,,Four Seasons´´, které bylo vyrobeno v počtu 300ks.

V roce 2016 vychází moje 3 tí sólové album s názvem ,,Pro Tebe“, které je zdarma věnováno mým posluchačům.

Spolupracuji s uznávanými lidmi jak Polské tak i České scény jako jsou např: Mlody m, Khomator, Emeres, Lymit, Heron, Rover apod… Byl jsem už také spoluorganizátor mnoha prestižních akcí jako např: KINGS STYLE aneb tancem proti drogám (Mezinárodní taneční akce), apod..

Mé plány do budoucna jsou jasné a snad bude při mě stát Bůh a pomůže mi. Vážím si každého jednoho fanouška. Děkuji. GOD BLESS YOU