MINIATURA PRO WEB

Darce a singl k již druhému albu!

Uběhl nějaký ten měsíc, kdy Darce přišel na svět se svým prvním CD: ,,Příznaky pláče“. Od té doby přišli noví fanoušci, nové kontakty, nové možnosti a především lepší úroveň a mnoho nápadů. Většina ,,raperů“ po vyání svého debutu usne na vavřínech a nic dalšího se dlouho neděje, ale DARCE NIKDY NESPÍ !

Tudíž je tu pro nás dnes s prvním singlem, již z druhé desky ! Singl na kterém usilovně pracovali několik hodin 3 lidé a to:
- Darce (text, rap)
- Bjaly (Beat, skretches)
- Cphone (Mix & Mastering)
Můžete se těšit na věc, která Vás má v životě motivovat do splnění svých cílů. Určitě každý znáte ten pocit, kdy už nevíte jak dál a přesně nejen v tenhle moment je správná doba pustit si ,,JDI“ což je název nejnovějšího singlu Darceho z Třince.

A co info o albu? Darce se snaží pořád zařizovat nové a nové věci, přípravy jsou v plném proudu. Více info na: ww.mcdarce.com a abychom nezůstali jen u představování singlu, nejžhavější novinkou je, že Darce se rozhodl na tento singl ,,JDI“, natočit první videoklip!!! Máte se na co těšit. Nezapomentě Darceho podpořit na facebooku, kde se dozvíte nejnovější info jako první. Sdílejte s přátelí kvalitní rap!

Track download: http://soundcloud.com/mcdarce/darce-jdi-prod-bjaly