baner maly

Darce získal oficiálního sponzora kingsstyle.eu jakým přínosem to může být pro tebe?

Dnešním dnem se mi dostalo nabídky oficiálního sponzoringu od nového e-shopu KINGSSTYLE (http://eshop.kingsstyle.eu/), který vlastní zaběhlý Hip Hopový pionýr B-boy Afro.

Něco o eshopu:

,,Hledáš svěží a svobodný styl oblékání? Jsi Sneakers nadšenec, který upřednostňuje aktivní pohyb? Sneakers je pro tebe životní styl nebo hledáš originální modely do sbírky? To je smysl a cíl vzniku revolučního e-shopu v oblasti prodeje sportovní obuvi KINGS STYLE!! Chceme efektivně oslovit budoucí a stávající klienty z řad mladé a střední generace, kteří hledají kreativní a originální sportovní obuv. Nákup zboží je převážně od zahraničních dodavatelů, ale přesto zaručuje přijatelnou cenu a sortiment rozhodně uspokojí potencionálního zákazníka.  KINGS STYLE není pouze e-shop, ale je to team lidí, kteří ovlivňují a inspirují subkulturu Hip – Hop. Sponzorujeme umělce z řad Rap-Music (MC DARCE) a B-boyingu (B-boy Seb). Nezapomeň na naše webové (blog) stránky kde jsou aktuální sneakers články. Chceš zapadat? Musíš vypadat!
KINGS STYLE ENJOY BABY!!!“

VÝHODY NAKUPOVÁNÍ NA KINGSSTYLE?

1) Nabídka vypadá jinak než ostatní: na e-shopu jsou limitované edice, ktere v ČR nenajdeš nikde! Adidas end to end, Adidas kareem abdul jabar, Jordan cmft vis 13, Puma hi lux evo…

2) Přínos pro zákazníka: Levnější boty zn. Jordan o 35% – 60% na http://eshop.kingsstyle.eu/8-jordan
Levnější boty zn. nike air force: 10% http://eshop.kingsstyle.eu/5-nike

3) Sneakers mají prvotřídní jakost, což v ČR u ostatních shopů není vždy pravda!! Vydrží déle!!


4) Sortiment, který nemá každý a už vůbec néé Sportissimo!!!

Na mém webu se od dnešního dne budete dovídat o nových modelech, které se na eshopu objeví a také o dění okolo Kingsstyle komunity.

FANOUŠCI TÍMTO VÁS TAKÉ VYZÝVÁM, NEKUPUJTE DRAHÉ BOTY OD PODVODNÍKŮ. NAKUPUJTE RADŠI KVALITU ZA NEJNIŽŠÍ CENU V ČESKU OD ČLOVĚKA, KTERÝ JE ZNÁM SVÝM SOLIDNÍM PŘÍSTUPEM A FÉROVÝM JEDNÁNÍM.

 

Mír s Vámi