Darce

Nejnovější singl ,,zrození´´ 2013

,,Když jsem poprvé uslyšel beat od šimyho, probudil ve mě emoce, nutnost psát příběh, touhu vypustit a vykřičet něco, co v mém nitru již dlouho bylo zaryto. Nemohl jsem odolat a proto jsem začal psát přišlo to z nenadání, bylo to spontánní a já jsem věděl že přesně tak to má být. Je to takřka poprvé kdy jsem stvořil píseň, ve kterém jsem se neohlížel na to, zda-li mě fanoušek odsoudí, nebo ne. Bylo to poprvé co jsem cítil obrovskou moc v každém slově, které v tomto tracku zní. Když spustíte play, uslyšíte něco co je přímo ze srdce, něco co není založeno marketingově, ziskově a líbivě, ale něco co je opravdu osobní. Ať už Váš názor na tento singl bude jakýkoliv, je věnován Vám posluchači. Každému jednomu z Vás bez ohledu na věk, na pohlaví, na barvu kůže, JE TO PRO TEBE.´´
O hudební produkci tohoto tracku se postaral Šimy, což je mladý producent z Karviné. O mix a mastering se posléze staral profík ve svém oboru Cphone ze studia Provibe.cz.

Připomínám, že je stále možnost zakoupení originálního nosiče Four Seasons za symbolických 200,-. Koupí nejen podporujete kvalitní muziku, ale taktéž mi pomáháte, abych tvořil dál a měl prostředky na nové věci pro Vás. Děkuji.