dj bjaly poznej nas

:::POZNEJ NÁS BLÍŽE::: – Dj Bjaly

Jméno: Martin Bílek

Pseudo: Bjaly

Věk: 25

Bydliště: Frýdek – Místek

Element: Djing, beatmaking

Dj Bjaly, určitě jste ve spojení semnou slyšeli toto jméno již několikrát. Martin aka Dj Bjaly je člověk, který Vám na majku toho moc nepoví, ale za to předvede nejvyšší možný audio výkon.

Dj Bjaly se ve volném čase věnuje své přítelkyni, chodí si zahrát kulečník a také semtam zaskočí ven s pejskem. Jeho snem je posunout svou muziku na co nejvyší profesionální úroveň, což je pochopitelné, jelikož ji již obětoval 9 let snažení. Rád nosí oblečení značek Shred for fun, Mass a Nike. Moc rád podpoří kvalitní inteprety koupí originálního nosiče, dokonce se nebrání ani digitálnímu nákupu muziky v podobě mp3. Nejvíc Bjaleho štve neprofesionální přístup interpretů, kteří nemají co nabídnout, hrají si na něco na co nemají a přitom sklízí obdiv slepých a hluchých fanoušků.

Ve svém čase se mimo produkci a práci ve studiu věnuje také pořádání akcí s názvem Kick The Hits, kde se Vám dostane maximum muziky a zábavy nejen od místních Dj’s, ale také od Dj’s z celé republiky, které Bjaly pozývá. Akce se většinou konají ve Frýdeckém hudebním klubu Stoun. Mezi akci kterou si nejvíce v životě užil patří Fucking Dancing vol. 1, která se konala opět ve Stounu.

Nyní pracuje nad projektem Bjaly & Janys, který bude na velmi vyspělé úrovni. Mimo jiné se také podílí produkčně na spoutu projektech známých mc’s a ve svém studiu dává prostor k nahrávání alb od Mcho Preye a mě.

VZKAZ OD DJe BJALEHO: ,,Jděte za svým snem a snažte se dělat to, co Vás baví“.

SPOJENÍ SEMNOU: Dje Bjaleho můžete vidět takřka na každém mém živém vystoupení za mými zády. Dodává mým koncertům tu správnou dynamiku a koření. Také jej můžete uslyšet na mém druhém albu Four Seasons. Nahrávám u něj kompletně celé album. Dodává mým trackům skretche a také nahrávám na jeho instrumentálky. Pomáhá mi v mnoha věcech okolo, apod..