náhled

Upoutávka na druhé album Four Seasons

S radostí Vám představuji video upoutávku na druhé album Four Seasons, které uzří světlo denní již tento rok. Na albu stále pracuji a snažím se jej dovést do nejvyší možné kvality. Jak jste se již dříve mohli dočíst album bude spíše v klasickém znění a objeví se na něm několik zajímavých hostů.

Nedávno se mi také úspěšně podařilo domluvit spolupráci nejvyššího formátu s nejúspěšnějším raperem z Polska – VNMem z prosto labelu. VNM patří na síti OLIS mezi rapery s nejprodávanějšími deskami.

Mimo VNMema se na albu také objeví raper z USA, konkrétně z Chicaga KwoteOne a nebudou chybět ani domácí Kartel z Hradce Králové.

Dnešním dnem, Vám představuji slíbenou upoutávku, ve které uslyšíte track z alba, nesoucí prostý a výstižný název: Hip Hop. Na tomto tracku se objeví právě výše zmiňovaný VNM. O hudební podklad se postaral Della. Nahrávání, stejně jako nahrávání celého alba proběhlo v Daddy’s Ground studiu(http://www.daddysground.cz) u Dje Bjaleho, odkud se posléze track zaslal na mixáž a mastering Cphonovi z Provibe studia.

O video produkci se postaral Morris z týmu zkušených filmařů z HM Studia(hmstudio2010.xf.cz), o kterém již brzy ve spojením se mnou znovu uslyšíte, jelikož připravujeme první plnohodnotný videoklip.

Na konec bych rád zmínil i představení mého nového oficiálního loga, které na zakázku zhotovil umělec z Varšavské crew Juicy Colors. Podotknu pouze to, že logo má reprezentovat můj vztah k Bohu, Staré škole, Mé druhé lásce Graffiti a skrývá svůj význam v detailech, proto se jej nesnažte odsoudit pouze na první pohled.